projektowanie
brak obrazka

N ajważniejsze są pierwsze 3 sekundy, kiedy użytkownik ocenia projekt graficzny
i decyduje się pozostać na witrynie. Dobrze przygotowana strona internetowa jest wyznacznikiem powodzenia w biznesie. Wybierając nas jako projektantów Twojej strony www możesz mieć pewność, że zrealizujemy ją według sztuki jaką jest "projektowanie stron internetowych".

Twoja strona internetowa powinna być:

  • Estetyczna
  • Klarowna
  • Prosta w przekazie
  • Funkcjonalna
  • Zgodna ze standardami W3C
  • Z możliwością własnej aktualizacji treści
Jeżeli zgadzasz się z powyższym to trafiłeś pod właściwy adres. Nasze projekty
to profesjonalizm za rozsądną cenę.

etapy realizacji

Przed przystapieniem do prac określamy listę wymagań dla projektu. Mówiąc krótko, ustalamy co aplikacja ma robić i jakie funkcje ma spełniać. Klient nakreśla swój plan a my pomagamy mu w doborze komponentów, które pozwolą mu uzyskać pożądany produkt.

Na tym etapie musimy przewidzieć wszystkie możliwe działania każdego klienta wchodzącego w interakcje z systemem. Jego zachowanie oraz wszystkie sposoby korzystania z systemu. Musimy wiedzieć jak aplikacja będzie działać zanim jeszcze powstanie.

Grafika jest najważniejszym elementem dla klienta, który odwiedza stronę. Ponieważ tylko ona jest widoczna a nie to co kryje się za nią. Tworzymy unikatowe projekty uwzględniając wymogi i preferencje zleceniodawcy oraz zgodne z zasadami 'usability'.

Strona nabiera kształtu i życia po zakodowaniu jej do HTML. Cały proces przypomina układanie klocków, składamy grafikę oraz rozmieszczamy wszystkie komponenty na stronie. Na tym etapie dobieramy kolory, czcionki i inne elementy, które odpowiadają za wizualny wygląd strony.

Kolejnym krokiem jest programowanie, czyli tworzenie systemu każdej strony WWW czy aplikacji webowej. Nasze systemy wytwarzamy korzystając z najnowszych technologii uwzględniając standardy projekotwania W3C. Dzięki czemu nasz Klient otrzymuje poprawną, szybką i działającą bez zarzutu aplikację.

Zanim nowa strona WWW ujrzy światło dzienne przechodzi szereg testów. Lokalnie w naszym biurze oraz w wersji testowej dostępnej on-line dla Klienta. Po zaakceptowaniu wszystkich funkcjonalności strona zostaje instalowana na docelowym serwerze.

Aby zaistnieć w sieci WWW i móc się pochwalić stroną całemu Światu musimy wykonać dodatkowe czyności. Posiadać domenę czyli nasz adres internetowy oraz serwer, na którym fizycznie znajdzie się aplikacja.